staryweb-oldskauti.vlcata.eu

obrázek
Dnes je:
Kronika
 
Novinky
Přecházíme na nový web! (31. 03. 2014)
Od zítřka už není tento web aktualizován - máme nový ....
dělička
MUŠINKA (24. 03. 2014)
se konala o víkendu v našem DBCB - Kikina a Bobina se jí účastnily ...
dělička
Šneci měli bezva družinovku (22. 03. 2014)
na kterou pozvali kluky, kteří do ŠESTKY nechodí ....
dělička
28.10.2009 - Velká Fatra na horském kole III.

(Dazul) Prvně jsme se pokusili Velkou Fatru přejet na horském kole v říjnu 2005, podruhé to bylo 27.září 2008. Dnes jsme tedy vyrazili potřetí. Vzhledem k tomu, že od cca 1700 metrů hlásila Horská služba souvislé pásma sněhu, zvolili jsme tu část Velké Fatry, kterou se nám doposud nepodařilo projet - ze Smrekovice do Ružomberku. Tedy, ne, že by bylo nereálné zvládnout úsek z Královej studně, přes Križnou, Ostriedok, Ploskou, Smrekovicu do Ružomberku během jednoho dne, ale i když jsme vyjeli v 6:00 ráno - tedy za tmy s čelovkama na cyklopřilbách, na Smrekovici jsme byli kolem 14:00-15:00. No a ze Smrekovice to je určitě 3-4 hodiny do Rožumberku, a to bychom jeli ten nejdrsnější úsek za Šiprůňským sedlem taky za tmy.

(klikneš-li myší na tuto fotografii, můžeš si prohlédnout dalších  37 fotografií z této akce)

Původně projevilo o tuto náročnou akci zájem 10 lidí a tak jsem měl trochu problém jak efektivně vyřešit dopravu kol i  účastníků přejezdu. Zkušenost ale velí nepropadat panice a nechat to uzrát. Vše se jako vždy vyřešilo samo - postupně zájemci odpadávali. Někteří to řekli, jiní poslali zprávu a další na akci raději "zapomněli" :-) 

Ráno jsem měl přibrat Luďu v Ratiboři, Pípu v Jablůnce a Juru na Vsetíně. Asi čtvrthodinky před tím, že jsem vyjel, volá Pípa, že mají doma epidemii moru, cholery a prasečí chřipky. A tak jsme ve 4:15 vyjížděli ze Vsetína v kompletním složení Luďa, Jura a Dazul :-) 

 

Pokračování brzy .... :-)

 
 
 

Copyright © oldskauti.cz Všechna práva vyhrazena
Created by AVT design - tvorba webových stránek