staryweb-oldskauti.vlcata.eu

obrázek
Dnes je:
Kronika
 
Novinky
Přecházíme na nový web! (31. 03. 2014)
Od zítřka už není tento web aktualizován - máme nový ....
dělička
MUŠINKA (24. 03. 2014)
se konala o víkendu v našem DBCB - Kikina a Bobina se jí účastnily ...
dělička
Šneci měli bezva družinovku (22. 03. 2014)
na kterou pozvali kluky, kteří do ŠESTKY nechodí ....
dělička
31.12.2008 - Silvestr na Bařince
(Irča) Sněhu moc není, tak ani neberem běžky. Ještě že se nenaplnily předpovědi o holomrazech a něco málo stihlo nasněžit.

 Vyrážíme ráno 31.12.2008, já, Dazul a Zdenda, na Bařinku. Cestou přibíráme Hanýska, Klamerku a Čitu. Pípa s Bobinkou a dětma, Marťou a Lenčou, jsou už taky na cestě. Chaloupka není moc promrzlá, protože den zpátky ji opustili naši členové z Polárky. Zatápíme, za chvilinku je krásně teploučko.

Chlapi jdou chystat initeepee a my baby s dětma chystáme Bařinku na příchod Nového roku. Chystáme dobrůtky na stůl, vaříme čajíček… Odpoledne si dáme všichni zdravotní procházku k buku.  Zdenda, Marťa i Lenča si vlezli i dovnitř. Je nádherně mrazivo, sníh křupe pod nohama, sluníčko právě zapadá. Nádherná procházka.

Promrzlí a příjemně unavení se vracíme zpátky. Smažíme staroroční bramboráky a chystáme novoroční hostinu. Šutry jsou už dost žhavé, tak chlapi jdou do sauny. Dokonce i Marťa našel odvahu. Vydržel celou dobu, je fakt dost dobrý.

Do půlnoci jsme se bavili hrou UNO, ve které exeloval Dazul. Tolik karet najednou naskládat s hned tak někomu nepodařilo. A ať měnil jak měnil, skoro vždycky jich měl nejvíc.

Nový rok jsme přivítali tradičně u ohýnku, pod širým nebem a obrovskými hvězdami, které jsou tak jasné a nádherné jenom tam, kde nejsou odlesky měst. Šampáňo jsme pili z hrnků a bylo nám krásně.

(do fotogalerie s 52 fotkama ze Silvestra se dostaneš, když klikneš na velkou fotku)

 
 
 

Copyright © oldskauti.cz Všechna práva vyhrazena
Created by AVT design - tvorba webových stránek