staryweb-oldskauti.vlcata.eu

obrázek
Dnes je:
Kronika
 
Novinky
Přecházíme na nový web! (31. 03. 2014)
Od zítřka už není tento web aktualizován - máme nový ....
dělička
MUŠINKA (24. 03. 2014)
se konala o víkendu v našem DBCB - Kikina a Bobina se jí účastnily ...
dělička
Šneci měli bezva družinovku (22. 03. 2014)
na kterou pozvali kluky, kteří do ŠESTKY nechodí ....
dělička
19.10.2008 - Martinské hole - na horském kole

(klikni na zvadlo, fotku nebo mapu či profil trasy a dostaneš se do fotogalerie z této akce)

(Anita)  V 5:30 mi zvoní mobil, první jsem trocha zmatená, jestli jako jdu už do práce nebo co...V 6:00 Irča, Dazul a Milan vyjíždí z Kateřinic, přibírají Mirisa, Radima, mě, Luďka, Pípu a na Vsetíně pak Jiříka. V autě pak plánujeme trasu kudy vlastně na tom kole pojedeme, byla jsem psychicky nachystaná tak na 70 km, ale pak z toho vzdušnou čarou na mapě vylezlo tak 15 km.Což bylo pozitivní :-))
Vyjeli jsme nahoru, vyložily se kola a Dazul s Milanem vezli auto ke Střečnu. My mezitím zašli na kafčo páč venku byla ještě docela kosa. Vyšlapeme na vršek sjezdovek, výhled zatím žádný akorát do mraku, pěšinka úzka ( občas se zachytávají pedály o její okraj ), sem tam bahenko, namráza..Občas mi teda dělá problém udržet v pěšince rovnováhu, při sjezdech brzdím i očima, jednak mám docela sjeté špalky a v tom bahenku a na kluzkých kamenech to nebrzdí tak jak bych chtěla.
Chvilku jedeme, šlapeme při kole, neseme či tlačíme. Na Minčolu dáme sváču a tam taky potkáváme další cyklisty.
Pak začíná úsek, kdy Irča témeř neustále odhazuje kolo v dáli. Nejdřív teda zapadla do díry, první to vypadalo, že udělá skoro stojku, ale pak z toho byl žabí skok. No, a pak občas odletěla do kosodřeviny a na zem. Výsledkem toho je tuším 10 - 15 modřin. Já mám jenom dvě a otřesenou hlavu, protože jsem si nevšimla, že mám v cestě větev a přímo jsem se majzla do hlavy, secvakly zuby a zatmělo se před očima, ale přilba to pojistila.
Náš vélet pak zakončíme u Strečna v Penziónu u Irči. ( se ani nepochválila, že má na Slovensku hospodu:-)), dle toho nám taky pak poručila..).

 

 

 

 
 
 

Copyright © oldskauti.cz Všechna práva vyhrazena
Created by AVT design - tvorba webových stránek