staryweb-oldskauti.vlcata.eu

obrázek
Dnes je:
Kronika
 
Novinky
Přecházíme na nový web! (31. 03. 2014)
Od zítřka už není tento web aktualizován - máme nový ....
dělička
MUŠINKA (24. 03. 2014)
se konala o víkendu v našem DBCB - Kikina a Bobina se jí účastnily ...
dělička
Šneci měli bezva družinovku (22. 03. 2014)
na kterou pozvali kluky, kteří do ŠESTKY nechodí ....
dělička
Článek z Velké Fatry (21. 03. 2014)
konečně dokončen a vyvěšen do kroniky na www
dělička
Nová vývěska (20. 03. 2014)
s fotkami z oslav 17.výročí ŠESTKY
dělička
17.výročí ŠESTKY (16. 03. 2014)
se "slavilo" v klubovně - Dětském bezbariérovém centru Březiny ...
dělička
13.8.2008 Gardenparty u Pípy

(Dazul) V neděli večer jsme se vrátili z desetidenní OS expedice pro rumunských horách Rodnei a Maramureš - a rovnou jsme se dohodli, že ve středu se sejdeme u Pípy na zahradě, ugrilujeme si cosi, pokřtíme naší expediční knihu a promítneme všechny fotky a videa z této suprovně vydařené akce. A jak jsme řekli, tak jsme udělali.

Když jsme po sedmé večer dorazili, vypadalo to jako by Pípa s Bobinou připravovali zahradní posezení minimálně od oběda :-) Technická část naší výpravy se jala instalovat promítací plátno a dataprojektor, kulinářsky zdatnější část (vedená Bobinou) grilovala. U grilu jsme se sešli všichni a vychutnali připravená masa. Přestože jsem od včerejšího oběda nejedl a šetřil si žaludek na dnešek, brzy jsem docílil stavu totální přežranosti.

(kliknutím na fotku se ti zobrazí celá fotogalerie z této akce)

Pípa se vytasil s čerstvě vytištěnými expedičními knihami (32 celobartevných stran !!!) a každému jednu podaroval. Irča nás seznámila jak celá expedice dopadla po stránce finanční - přestože každý platil 1000 Kč, celkové náklady na jednoho účastníky byly více jak čtyřnásobné. Oprava auta se do nákladů nezapočítala - ta jde na vrub majitele vozu :-)
Zážitky, které jsme za těch 10 dnů nasbírali se ale žádnými takovými penězy nedají směnit. To se taky ukázalo, když jsme začali promítat všech cca 1600 fotografií podbarvených muzikou Teegrass (z jejich geniálního CD "Cestou na východ"). Více než hodinový videozáznam byl sice ještě bez hudby a titulků, ale i tak byl hodně dobře natočený. Mám pocit, že Bobina, která s náma sice nebyla, ale shlédla videozáznam, fotky a vyslechla naše glosy a vyprávění, bude mít za čas pocit, že tam asi byla s námi :-)

Celá fotoshow z expedice Ruminsko je na oddílovém DVD číslo 108 a až Pípa dodělá film, ten bude umístěn na DVD č.109.

Když jsme Pípu s Bobinou vyjedli, vypili a shlédli všechny záznamy, vzpomenuli jsme opět na Medvěda (RS), který tu s námi nebyl (ale s kuřákama a sedmilhářema raděj úplně moc nekamarádíme), rozloučili se a vyrazili hodinku před půlnocí domů.

 
 
 

strana 1 |

Přejít na str.


( kód: )
Rok
2008
Datum
2008-08-13
Copyright © oldskauti.cz Všechna práva vyhrazena
Created by AVT design - tvorba webových stránek