staryweb-oldskauti.vlcata.eu

obrázek
Dnes je:
Kronika
 
Novinky
Přecházíme na nový web! (31. 03. 2014)
Od zítřka už není tento web aktualizován - máme nový ....
dělička
MUŠINKA (24. 03. 2014)
se konala o víkendu v našem DBCB - Kikina a Bobina se jí účastnily ...
dělička
Šneci měli bezva družinovku (22. 03. 2014)
na kterou pozvali kluky, kteří do ŠESTKY nechodí ....
dělička
13.4.2008 Kolmo na Hostýn

(Irča) Po propršené sobotě jsme v neděli za svitu sluníčka vyrazili na kola. Nechtělo se mi jet zase stejnou trasu na Troják, tak jsem vymyslela, že se na Troják dovezeme autem a pojedeme na Hostýn. Dokonce se mi podařilo přemluvit Zdendu a Vojtu (synovce), že pojedou s námi. Hurrrááá.
Chudákům jsem slíbila, že to je po rovince, ale tak si tu cestu fakt pamatuji. No, skutečnost byla „malinko“ jiná, ale drželi se statečně.
Výjezdu předcházela pečlivá příprava a dofoukání. Jaké bylo naše překvapení, když Vojtovo kolo mělo roztrhaný plášť. Tak ještě honem pro jiné kolo vzhůru nahoru. Na Trojáku se setkáváme s Anitou a Elen, a potkáváme Jarku Proislovou s přítelem (naše bývalé sousedy ze Vsetína), kteří se k nám přidávají a posilují náš tým. Jelo se nádherně, sluníčko svítilo, větřík povával, a ve zdraví dorážíme na Hostýn. Dáváme si obídek – před posledním kopečkem taky jediná motivace k jízdě – odpočíváme, někteří si i zchrupli a hurá zpět. Cesta jde pěkně od pedálu, protože je to přece jen víc z kopce a hoši už tak moc nebrblají. Odpočíváme, vychutnáváme si sluníčko, nohy bolí, je vidět, že zima byla bez sněhu, ale to rozhýbem, to rozcvičíme – časem…
Hodnotím tuto akcičku, jednu z prvních jarních, velice pozitivně. Doufám jen, že jsme dětem neznechutili výlety s rodiči a příště pojedou znovu.

Chceš-li vidět více fotek z této akce, klikni na velkou fotku :-)

 
 
 

Copyright © oldskauti.cz Všechna práva vyhrazena
Created by AVT design - tvorba webových stránek