staryweb-oldskauti.vlcata.eu

obrázek
Dnes je:
Kronika
 
Novinky
Přecházíme na nový web! (31. 03. 2014)
Od zítřka už není tento web aktualizován - máme nový ....
dělička
MUŠINKA (24. 03. 2014)
se konala o víkendu v našem DBCB - Kikina a Bobina se jí účastnily ...
dělička
Šneci měli bezva družinovku (22. 03. 2014)
na kterou pozvali kluky, kteří do ŠESTKY nechodí ....
dělička
30.12.2007 - 1.1.2008 Silvestr na

(Mája - 1.roj) Ačkoliv kolotoč startů raketoplánů na mezinárodní kosmickou stanici se opět trochu zadřel a Atlantis v prosinci neodstartoval v Dinoticích práce neustaly v žádném případě a tak ani nedostatek sněhu nemohl zabránit oslavě Silvestra ve zbrusu novém.
V neděli přivezl speciálně upravený stroj přes několik kilogramů nákladu, především: sedací soupravu, zásoby jídla a vody, přístroje a vybavení pro provoz a novoroční obyvatele. Během posledního dne roku se dostavovaly další osadníci nakonec po součtu polovičních a čtvrtečních osob bylo zaznamenáno a uloženo číslo 24 osob. 24 osob a pes, které se bavili, jedli, pili, hodovali, zabékali si u kytary, smáli se a hlavně společně oslavili příchod nového roku.


23.40h zima jak v Rusku a dokonce i nějaká ta vločka sem tam spadla na zem, po úspěšném lovu signálu se tři z nás pokoušeli zapálit oheň, počáteční neúspěch v této činnosti nás neodradil a pomocí speciálního přípravku nakonec vatra slavnostně vzplála, což přilákalo i zbytek osazenstva od tepla dinotického krbu. Naše číše se začali plnit šampaňským, čímž jsme zaplácli poslední minuty starého roku a nezbývalo nic jiného, než připít na rok nový. Novoroční políbení pro každého a taky nějaký ten song u ohníčku. Postupně únava ze slavení zmohla všechny a tak nezbylo nic jiného než si ve spacáku nechat zdát novoroční sen.)

Fotogalerie ze Silvestra je zde. Obal k DVD se záznamem z této akce je zde. Aktialita k tomuto DVD je zde.

 
 
 

Copyright © oldskauti.cz Všechna práva vyhrazena
Created by AVT design - tvorba webových stránek