staryweb-oldskauti.vlcata.eu

obrázek
Dnes je:
Kronika
 
Novinky
Přecházíme na nový web! (31. 03. 2014)
Od zítřka už není tento web aktualizován - máme nový ....
dělička
MUŠINKA (24. 03. 2014)
se konala o víkendu v našem DBCB - Kikina a Bobina se jí účastnily ...
dělička
Šneci měli bezva družinovku (22. 03. 2014)
na kterou pozvali kluky, kteří do ŠESTKY nechodí ....
dělička
16.12.2007 kurs sebeobrany

(Tucek) Všichni, co měli chuť cvičit nebo si zdravě zablbnout dorazili. Byl jsem velice rád, když jsem mezi nadšenci uviděl i staré pasty Zuba a Janinu. Málo kdo to ví, ale i oni cvičívali karate, když já byl ještě karatistické batole. Nesmím ani opomenout vzácnou návštěvu Marcela. Skvělý borec, který náš kurz doplňoval Jiu-jitsu a vdechl nám tímto nové poznatky. Na závěr předvedl sestavu s nunchaku (čti nunčaku). Aikido si vzal na starosti Raďoch. Bylo mu šito přímo na míru. Skvělý zápal, jen tak dál. Své místo měl i box, který vedl s velkým nadšením Laďa. Všichni v ten den byli skvělí. Od velkých až po malé děcka. Myslím, že ke konci toho měl každý plné kecky.

Cvičili jsme od 9:00 do 13:30 hodin a každý si vyzkoušel úplně všechno. Od pádů až po páky a bojové techniky. Mojí myšlenkou bylo nejenom se zpotit, ale i ukázat zájemcům jak zdokonalovat svoje tělo, koordinovat pohyb a posouvat mantinely v lidské mysli, které se dají pravidelným cvičením a sebekontrolou posouvat. Nešlo mi jenom o samotný fyzický pohyb, ale i to, aby člověk dokázal sám nad sebou samým přemýšlet a sám nad sebou vyhrávat.

Na konec kurzu jsem zařadil pár cviků z Jógy, kde si každý mohl vyzkoušet své motorické dovednosti a duševní kontrolu nad svým tělem.

Den se vydařil a každý odcházel domů plný dojmů.

Do fotogalerie se dostaneš, když klikneš na fotku :-)

 
 
 

Copyright © oldskauti.cz Všechna práva vyhrazena
Created by AVT design - tvorba webových stránek