staryweb-oldskauti.vlcata.eu

obrázek
Dnes je:
Kronika
 
Novinky
Přecházíme na nový web! (31. 03. 2014)
Od zítřka už není tento web aktualizován - máme nový ....
dělička
MUŠINKA (24. 03. 2014)
se konala o víkendu v našem DBCB - Kikina a Bobina se jí účastnily ...
dělička
Šneci měli bezva družinovku (22. 03. 2014)
na kterou pozvali kluky, kteří do ŠESTKY nechodí ....
dělička
6.12.2007 - Mikulášský seminář v Praze

(Kecka) Kecka, Fanta, Barča a Sabča se tento víkend zúčastnili Mikulášského semínáře. V pátek je čekalo vyhlášení celoročního vyhlášení soutěže polibku Múzy na téma 10. V sobotu Seminář o Ekologii a večer taneční akce.


RALLYSPRINT STRAHOV ALIAS MIKULÁŠSKÝ SEMINÁŘ 2007

(Fanta Kulišák) Barča musí na vyšetření. Proto jedeme až v sobotu ráno do Olomouce do nemocnice! Vyšetřeno. Kupujem jídlo v albertovi. Nasedáme na vlak směr Praha. Původně to mělo být pendolino ale rači šetříme! Praha. Metro. Jedeme ním. Vysedáme na už nevím jaké zastávce a čekáme na koččin gang, klíče a vysvetlení cesty k naší (pučené klubovně)!! Je asi 16:30 nachazime klubovnu – huraa! Jíme. Dame sa do gala a jedem na na Polibek můzy do nakeho divadla. Sedime,divem sa, tleskame, spime, smejeme sa, jime a pijem!! To vse od 18:30 do cca 22:00. Konec dobrý šecko dobré. Ja barča ,Sabča a Zdenča Jedeme na náké naměstí s rožlým stromkem. Fotíme. Dívem sa. Dobré. Jedem do do podniku za kočku a spol. ( roveři ze vs.) hodku, sedime, kecame. Zaviračka 1:00hod. deme spat. Spime. Este pořát spíme. Barča už stává já eště spim. Ona už po snídani ja eště spim. Vstavám!! 9:30 snidám 9:40 čekáme na metro. Vysedáme na Floře. Deme do IMAXU 3D kina. Film Santa vs. Sněhulák!

Film : délka 40min. vstupné 130kč pro osobu, brýle zdarma, popcorn sme neměli!!!

SMS: „ni neřekneš že jedeš na rallysprint do prahy“ … Jdeme do ulic a ptáme se kde sa to jede… nikdo nevíííí!!!! Sedáme na tramvaj a jedeme směr Letná!! Vidím polepenu Fanku CZECH FUN bezhlavě vystoupíme a oaláááááá sme na místě činu..Slyším motoru řev, kupředu letí česká krev!!! Mačkáme sa. Už sme sa domačkali až dopředu! Sledujem ty krásné průjezdy, točime, fotíme tyjo 14:00 eště do depa!! Rally pomalu to končí a my taky odcházíme s úmyslem dorazit na ten seminář J !! Nepodařilo se!! Hlad zvítězil a za ním nákup kabelky.. Dáváme si pizzu chodíme po nákupních centrech!! Už to nemožem unésť tak jedem do klubovny!! Pojíme, osvěžíme kroky z tanečních J a GO na taneční večer!! Sme na místě!! Omrknem terén . Terén OK!! Pařba dolů i nahoře. PAŘÍME !! Potkáváme spoustu známých tváří a ťel!!

PAŘÍME!! 24:00 deme s dvojkařkama do prej úžasné hospůdky!! Ujíždí nám poslední metro!! Utíkám do protijedoucích schodů…NO COMENT!! Su na hoře. Nemožu! Hledáme autobus na zpět. Máme. Jedem. Přistupujů další skauti. Všeci zpívajů aj my!! Je to drsnéé!

Vystupujem. Ujdem 312 kroků, sme u klubovny. Sme v klubovně. Spíme. Spíme. Spíme. Barča vstává já eště spím. Spím. Spím. MOC hodin vstávám! Nechce sa mi.. Musím!! Su hore a s báglama jdeme na procházku po kráse Prahy!! Krásné!! MOC!! J Nakupujem jidlo na cestu domů a jdeme na nádraží. Čekáme na vlak. Pořát. Eště . jolko eště čekáme proste 140 minut Nooo!! Posedáváme na masážních křeslech( předváděcích) koumám pražáky !! Náš vlak !! utěkáme… zas čekáme.. už jede! Nasedáme, máme místa, spokojeně odjíždáme. Jedeme . Spíme, Čteme, kecáme, hrajem strelené kačice!! Vsetín . Barunka si pučuje od mamky auto a jedem dom!! Sme doma !! doma je dobře!!

PS: ema má maso, Máma je milá , My máme máslo, končím KULIŠÁK!! Praze zdar
 
 
 

Copyright © oldskauti.cz Všechna práva vyhrazena
Created by AVT design - tvorba webových stránek