staryweb-oldskauti.vlcata.eu

obrázek
Dnes je:
Kronika
 
Novinky
Přecházíme na nový web! (31. 03. 2014)
Od zítřka už není tento web aktualizován - máme nový ....
dělička
MUŠINKA (24. 03. 2014)
se konala o víkendu v našem DBCB - Kikina a Bobina se jí účastnily ...
dělička
Šneci měli bezva družinovku (22. 03. 2014)
na kterou pozvali kluky, kteří do ŠESTKY nechodí ....
dělička
28.7.2007 Amfolkfest - malý festival na konci světa
(Dazul) Amfolkfest je takovou tradiční akcí na které se potkává víc jak polovina našeho OS klubu (letos - Radek, Anita, Brumla, Tucek, Irča, Dazul) a ŠESTKY (Zdendáš, Zub, Janina). A není to jen tím, že dva z našich zaměstnavatelů (LACHIM a VaK) jsou sponzoři tohoto komorního festiválku :-)
 
 
Co se týká hudebních festivalů, tak se dá říct, že mimo Amfolkfest občas společně vyrazíme už jen na Mohelnický dostavník. K takovýmto akcím zcela určitě patří mimo dobré muziky společné setkávání s dalšími známými, kteří se tak pozvolna stávají i známými nás všech :-)
Letošní hudební pošušňání bylo ve znamení Nezmarů (hlavní hvězda večera) a Celtic cross (nyní populární opium pro diváky). Pro mne osobně to byli samozřejmě ŽAMBOŠI, které jsem prvně naživo slyšel s Jurou Nedavaškou a můj osobní nový objev - kapela NESTÍHÁME. Navíc jsem přišel nachuť i dobře zrajícímu ŠANTRÉ s fakt skvělou Inkou Tognerovou (na jejich CD mi fakt nezbyly penízky). Z dua Sova a Slamák jsem slyšel pouze jejich klasiku Erazima Hauera a marně jsem hledal nějaké jejich demo CD :-( Ale jsem rád, že brašule si koupil demo HLUBOKÉHO NEDOROZUMĚNÍ a doufám, že mi jej vysmahne (já mu na oplátku vysmahnu VRKOČ) :-)
 
 
(trapná epizoda s deštěm přivolaná akordem Fismol a Žamboši bez mikrofonu oblbující dav písněmi Honzy Nedvěda)
 
 
 

Copyright © oldskauti.cz Všechna práva vyhrazena
Created by AVT design - tvorba webových stránek