staryweb-oldskauti.vlcata.eu

obrázek
Dnes je:
Kronika
 
Novinky
Přecházíme na nový web! (31. 03. 2014)
Od zítřka už není tento web aktualizován - máme nový ....
dělička
MUŠINKA (24. 03. 2014)
se konala o víkendu v našem DBCB - Kikina a Bobina se jí účastnily ...
dělička
Šneci měli bezva družinovku (22. 03. 2014)
na kterou pozvali kluky, kteří do ŠESTKY nechodí ....
dělička
15.6.2007 1.narozeninová párty DBCB

(Dazul) Nejsem zrovna typ, který by vymetal rozličné párty a větší počet cizích lidí se kterými bych se měl bavit mne spíše děsí - takže jsem byl připraven splnit společenskou povinnost, která se ode mne žádá a brzy se vypařit.

Každopádně jsem už asi o půl deváté poznal, že tahle akce bude mít do společenské povinnosti daleko a velmi příjemně jsem se bavil. Především jsem měl možnost v klidu pohovořit se spoustou známých a kamarádů, kteří dorazili. Taky jsem se seznámil s dalšími lidmi a poslechl si Beatu Bocek a Veselou bídu.

Byl jsem velmi mile překvapen, že na tuhle párty dorazilo kolem sta lidí - od paní starostky Vsetína, místostarosty Vsetína, kateřinických zastupitelů, přijeli i ze Zlínského kraje, dárek poslal pan ministr Nečas, ..... Potěšilo mne taky, že jsem si mohl po delší době popovídat se Scampem - autorem architektického návrhu Březin. Na své zdarma odvedené dílo při vyměřování pozemku pro DBCB se přišel podívat i Kato, který hraje s Beatou v "Ležérně v leže".

Muzikanti vydrželi hrát skoro do půlnoci (hezky to Franta Segrádo zakončil svým hapkovsko-horáčkovským hitem "Strážce plamene") a pak se začali lidi vytrácet, ale poslední vytrvalci hráli a povídali při Beatině kytaře do páté ráno.

Více fotografií můžeš shlédnout, když klikneš na fotku :-) 

 
 
 

Copyright © oldskauti.cz Všechna práva vyhrazena
Created by AVT design - tvorba webových stránek