staryweb-oldskauti.vlcata.eu

obrázek
Dnes je:
Kronika
 
Novinky
Přecházíme na nový web! (31. 03. 2014)
Od zítřka už není tento web aktualizován - máme nový ....
dělička
MUŠINKA (24. 03. 2014)
se konala o víkendu v našem DBCB - Kikina a Bobina se jí účastnily ...
dělička
Šneci měli bezva družinovku (22. 03. 2014)
na kterou pozvali kluky, kteří do ŠESTKY nechodí ....
dělička
9.6.2007 Zkuste si triatlon

(Dazul) Tak jako se pravidelně střídají roční období a každé z nich má své osobité kouzlo, vytvořil jsem si svůj roční cyklus rituálů (s falešnou gloriolou extrému), které mne nenechají totálně zlenivět. Na podzim jedu Cross Country na horském kole, v zimě vyrážím na běžkách zdolávat trasu K2, a na na sklonku jara zpravidla prubnu stokilometrový Špacír a Triatlon. Znám své meze a dobře vím, že neoslním hodnotným sportovním výkonem - ostatně při své vrozené averzi vůči sportu toho ani nemám zapotřebí. Ale rituál je rituál a tak jsem ani letos nechtěl na Triatlonu chybět.

Zatímco všechny ostatní rituální akce mne už nechávají klidnými, cítil jsem před Triatlonem po ránu velmi lehké chvění uvnitř těla - a nebyla to z radosti :-) Trať triatlonu v nejnáročnější kategorii je pořád stejná a rekord je 1 hodina 46 minut (Radek). Můj osobní rekord je 1:58, takže vím, že když se mi trať podaří zvládnout kolem 2 hodin, zažiju zasloužený pocit štěstí.

Letos jsem to zvládl v rekreačním a zdechlém tempu za 2:05. Naopak - ve velmi svižném tempu to za 1:54 překvapivě suverejně zvládl Tempo. Dobří holubi se vracejí :-)

PS: Připouštím, že moje tréningová metoda "nevysilovat tělo tréningem, aby mohlo podat  v pravý čas správný výkon" se nezakládá na těch správných vědeckých metodách a špitám "Lomikare, Lomikare - do roka a do dne ... " :-)


Fotogalerii z letošního Triatlonu shlédneš zde nebo kliknutím na fotku :-)

 
 
 

Copyright © oldskauti.cz Všechna práva vyhrazena
Created by AVT design - tvorba webových stránek