staryweb-oldskauti.vlcata.eu

obrázek
Dnes je:
Kronika
 
Novinky
Přecházíme na nový web! (31. 03. 2014)
Od zítřka už není tento web aktualizován - máme nový ....
dělička
MUŠINKA (24. 03. 2014)
se konala o víkendu v našem DBCB - Kikina a Bobina se jí účastnily ...
dělička
Šneci měli bezva družinovku (22. 03. 2014)
na kterou pozvali kluky, kteří do ŠESTKY nechodí ....
dělička
2.6.2007 další srubostavění

(Dazul) Dneska to bylo 3+3 :-). Tři lidi z našeho OS a tři RS ze ŠESTKY. Vyrazili jsme už v 7:00 a za deset hodin práce jsme náš srub podstatně zkrášlili. Bylo dokončeno obložení palubkama tkzv. Dazulova okna (tkzv.Fantovo okno je obloženo blbě - ale to dokáže čas :-) ), mlaďoši lakovali první vrstvu na palubkách v podkroví a pak dodělávali latrinu - tu z jedné strany i peffektně obili šindelem (z Vápna jednou i něco bude). OS (Fanta, Anita, Dazul) se vrhli na vstupní roštovanou podlahu. Nebýt toho, že došly hranolky, bylo by vše hotovo.
Dneska jsme zjistili prokazatelné rozdíly mezi OS a RS. Tak například: RS jsou mladší než OS. Za stejnou dobu OS vykonají řádově více práce než RS. Při práci jsou OS v pohodě, kdeždo pubertální RS svými nekoordinovanými zvuky děsí srnky v okolí 15 km. OS při zadaném úkolu spolupracují, RS se při zadaném úkolu hádají. Rozdíl mezi OS a RS neexistuje pouze v tom, kdo si dneska užil více srandy :-)
Počasí při dnešním srubostavění bylo jako stvořené pro práci - žádný hic, spíše pod mrakem a občas i spadla nějaká ta kapka. Potůček vychladi všechny kofoly i ondrášovky a salám nestačil během dne zezelenat. Prostě - totální pohoda. Plánovali jsme jak se bude krásně na vstupní roštované podlaze spát, kde uděláme každé ze tří plánovaných oken, neustále jsme se kochali naším díklema a chválili se (protože nikdo nás nepochválí tak dobře a zaslouženě jako my sami).

Vice fotek si můžeš prohlédnout, když klikneš na velkou fotografii :-)

 

 
 
 

Copyright © oldskauti.cz Všechna práva vyhrazena
Created by AVT design - tvorba webových stránek