staryweb-oldskauti.vlcata.eu

obrázek
Dnes je:
Kronika
 
Novinky
Přecházíme na nový web! (31. 03. 2014)
Od zítřka už není tento web aktualizován - máme nový ....
dělička
MUŠINKA (24. 03. 2014)
se konala o víkendu v našem DBCB - Kikina a Bobina se jí účastnily ...
dělička
Šneci měli bezva družinovku (22. 03. 2014)
na kterou pozvali kluky, kteří do ŠESTKY nechodí ....
dělička
12.5.2007 Prase

(Dazul) Dopoledne bylo do Dinotic svoláno střediskové Camporee - s účastí především světlušek, vlčat, ještěrek a lvíčat - ostatní tuto akci nepovažovali za důležitou, ale to je především škoda těch, kteří nepřijeli. Akci organizovali RS a i když jí k dokonalosti ještě kus chyběl, musím mírně uznale pokyvovat hlavou :-)

Na večerní PRASE (před kterým se nepracovalo, protože Fanta neměl zájem, aby se na srubu a okolí něco dělalo :-( ) dorazilo díky ještě menší propagaci a osobnímu přístupu ke zvaným ještě méně lidí :-) V podstatě zůstala většina RS, odjela Kecka s Fialkou, přijela Irča s Anitou a Fantík s Džírou, Bax s Poborem a s Hanýskem dorazila i Klamerka. Taky přijel Krtek (Veve už tam byl od rána) a protáhl se i Muler.

Fantík, Džíra, Anita a Irča se velmi brzy diplomaticky vytratili a já byl před půlnocí taky doma :-) Přiznám se, že jsem cestou domů přemítal, zda jsem se neměl zachovat jako většina stařochů (a starých mlaďochů) a akci taky bulnout - protože jejich neúčast zde citelně chyběla (proto ty předčasné odjezdy domů), ale vyhodnotil jsem si to pro sebe jako převažující plus nad mínusy. A protože stejnou chybu podruhé udělá jen trouba, věřím, že příští PRASE bude skutečně tím, čím by mělo být (pracovním setkáním) i s osobními pozváními všem zvaným.

 
 
 

Copyright © oldskauti.cz Všechna práva vyhrazena
Created by AVT design - tvorba webových stránek