Dnes je:

Přecházíme na nový web!

Tenhle web dneškšm končí. Končí proto, že zítra naplno spouštíme náš už v pořadí třetí (!) web. Ten úplně první jsme splácali asi v roce 2006 svépomocí a běžel jen krátce, protože už o rok později jsme si nechali u profesionálů vyrobit web lepší.

Nový web spouštíme především z technických důvodů. Webhostingová společnost které platíme za umístění www.oldskauti.cz na jejich serverech mne už 2x upomínala, že na tomto webu narůstá anomálie, kterou musíme řešit, pokud chceme mít web umístěný u nich. Laicky – problém spočívá v tom, že systém na kterém náš web běží ukládá všechny fotky, zvadla, pdf a jejich náhledy do jednoho adresáře a nyní jich tam je údajně kolem desítek tisíc. To může způsobit problémy při rychlosti zobrazování atd. – nejen nám, ale i ostatním webům, které jsou na stejném serveru uloženy.

Protože na tomto webu není reálné (v našich možnostech) avizovaný problém řešit, bylo zvoleno zakonzervování webu (od zítřka už jej nebudeme aktualizovat) a spuštění nového webu, který výše uvedený technický problém řeší.