staryweb-oldskauti.vlcata.eu

obrázek
Dnes je:
Kronika
 
Novinky
Přecházíme na nový web! (31. 03. 2014)
Od zítřka už není tento web aktualizován - máme nový ....
dělička
MUŠINKA (24. 03. 2014)
se konala o víkendu v našem DBCB - Kikina a Bobina se jí účastnily ...
dělička
Šneci měli bezva družinovku (22. 03. 2014)
na kterou pozvali kluky, kteří do ŠESTKY nechodí ....
dělička
7.10.2006 Cross Country

Pořádali jsme a též se účastnili náročné akce Cross Country 2006 a obsadili jsme i první 3 místa :-)

Fotogalerie z letošního Cross Country jsou zde a nebo klikni na fotku :-).

(Tucek) A je to tady. Den D, hodina H.Celý rok se klepu na to, až se zůčastním slavné Cross Country a utkám se s těmi nejlepšími. Zvučná jména jako Dazul, Raďoch a Milan mě nenechaly spát a stále se mi promítaly jejich obličeje, když jsem vyčerpáním padal z rotopedu v jihlavském fitku. O ženských ani nemluvím bo tohle stíhací komando Anita, Sabča a v čele udávačka tempa Irča. Jejich uštěpačné hlasy a narážky na moji adresu, že jsem hrozně pomalý a prý brzdím nejen je, ale i turisty okolo mě pronásledovaly každý večer na antukovém oválu, který jsem zdolával pro utužení fyzické kondice.
A je to tady. Nadupaný výživnými preparáty s tělem samý sval netrpělivě očekávám vytoužený start. Hvězdy jsou mi nakloněny. Do krásného východu slunce se mi zjevuje pozitivní znamení, které mě provázelo celou noc. Dodávám si kuráž a drze se zadívám na svého soka Raďocha a mezi zuby jsem procedil něco jako “bude ti horko, kamaráde“. Dazula a Milana ani nesleduji, protože jsou to zkušení profíci a problém s nimi bude až ve finálovém sprintu.
Kostky jsou vrženy. Nebylo čas se ohlížet za sebe. Vidina prvního místa byla silnější než cokoliv jiného. Vyhrát pumpičku, to fakt stojí za to. Prvních pár sjezdů jsem dal s prstem v nose než se objevil první stoupák. Ale neměl jsem strach. Aminokyseliny v mém těle začaly působit. Dal jsem se na vražedné tempo. Do zad mě dýchalo chlapské trio. Ne, nepustím je! Mezitím nás míjejí cérky.No, to snad ne. Poprvé sahám do kapsy mého trikotu a hltám do sebe Red Bulla. Plechovku zahazuji úmyslně za sebe a škodolibě sleduji pád Dazula, kterému se plechovka zamotala do špic. Než ho posbírali, tak jsem už seděl na Cábu a cucal džus. Sabča s Anitou mě vnucovali kafe. Musel jsem odmítnou, protože by se mi to bilo s L-karnitinem. Bylo mi to hned jasné. Zkušená farmakoložka a ještě více proradnější sestra. Chěli mě vyšachovat.
Dávám si pár kliků, skáču do pedálů a doháním Raďocha s Milanem, kterým jsem dal fóra. Cestou ještě míjím asi 15 kolistů v trikotu. Jejich vedoucí cosik na ně jekl a už se mě drželi za zády. Byla to zývačka. Sklepal jsem je za prvním javorem…zelenáči!
Sjíždíme poslední kopec a dostáváme se do finále. Držím se Raďocha jako stín. Kličkuje po cestě jako zajíc a nechce mě pustit…syčák! Je fakt, že nejsem taky férový. Vím, že je našláplý jak želva a chce mě vytavit, ale neví, že mám náskok a vím o jeho slabině. A to díky videokazetě, kterou jsem si potaji sehnal. Jeho styl jsem sledoval s studoval celý rok. 

Jak to viděl Dazul si můžeš přečíst v ŠESTÁKU na stranách 10-12.

 
 
 

Copyright © oldskauti.cz Všechna práva vyhrazena
Created by AVT design - tvorba webových stránek