Dnes je:

Velký úklid č.1 v roce 2014

První letošní "Velký úklid" se nekonal o víkendu, ale ve čtvrtek - protože víkendové termíny jsou až do prázdnin už téměř obsazené (a to je dobře). Uvnitř srubu nebylo až tak co uklízet (jen Fialka během hodinky poctivě vytřela všechny rohy, které návštěvníci tradičně zapomínají ukízet) a všichni ostatní se soustředili na okolí srubu. Jediným dnešním úkolem bylo pokročit ve výstavbě "opěrné" kamenné zdi.za klubovnou.

Fialka, Hinza, Jirka, Robin, Karča, Ferda a Dazul během dvou hodin intenzivní práce postavili další 3 metry zdi. "Ta tu bude stát i za 30 roků a budete se ji chlubit i před svými vnuky!" - několikrát upozorňoval Dazul přítomné vlčata a světlušku.

Bude zapotřebí asi ještě jedna akce takovéhoto rozsahu, abychom roznosili celou navezenou hromadu kamenů a stavba zídky byla dokončena. Více o akci čti v naší kronice >>>