staryweb-oldskauti.vlcata.eu

obrázek
Dnes je:
Kronika
 
Novinky
Přecházíme na nový web! (31. 03. 2014)
Od zítřka už není tento web aktualizován - máme nový ....
dělička
MUŠINKA (24. 03. 2014)
se konala o víkendu v našem DBCB - Kikina a Bobina se jí účastnily ...
dělička
Šneci měli bezva družinovku (22. 03. 2014)
na kterou pozvali kluky, kteří do ŠESTKY nechodí ....
dělička
3.6.2006 - závody světlušek a vlčat
Klíště, Radek, Kecka a Dazul pomáhají při organizaci Krajského kola světlušek a vlčat v DBCB. V mezičase si Radek s Dazulem (a Fantou) odskočili betonovat desku pod komín srubu v Dinoticách.
 

 
(Mája - 1.roj) Původní myšlenka uspořádat krajské kolo byl původně jen můj nevinný vtip, který vznikl někdy v říjnu na oddílové radě, jenže
Romík ho vzala vážně, a tak jsme se směle pustili do příprav.
Práce bylo hodně, sehnat dohromady základní realizační tým, vymyslet disciplíny, najít místo, kde se to všechno uskuteční, později pak v klidu ustát veškeré poznámky a připomínky z vyšších míst, ale také od potencionálních účastníků závodu, a do toho všeho ještě připravovat naše světlušky.
Ne, že bych na všechno to zařizování nebyla zvyklá, ale poslední tři dny a noci před samotným závodem byly opravdu hektické. V tu chvíli šlo vše ostaní mimo mě a existovaly pouze závody. Dokonce jsem začala pomalu nenávidět svůj mobil, na kterém jsem jinak téměř závislá, nejhorší bylo, když jsem na displeji uviděla jméno Romík, to už sem jen čekala, co se zase pokazilo, kde je problém, atd.....
Samotný závod však alespoň z mého pohledu proběhl téměř hladce. V Březinách se nakonec sjelo cca. 151 účastníků. Světlušky a vlčata změřily své síly v deseti disciplínách např.: pomoc zraněnému, kuchtění, lanové překážky, minové pole, mlétí kávy,..
Mimo jiné byl nachystán také úžasný doprovodný program, a ikdyž nám počasí příliš nepřálo, akce došla zdárnému konci. Kupodivu, krom jednoho nechápavého individua (ale toho jsme zhodnotili jako ztracený případ) nikdo ani neměl téměř žádný protest.
Takže nezbývá než poděkovat všem, kteří se kolem závodu motali a přiložili ruku (a mozek) k dílu.

 
 
 

Copyright © oldskauti.cz Všechna práva vyhrazena
Created by AVT design - tvorba webových stránek