staryweb-oldskauti.vlcata.eu

obrázek
Dnes je:
Kronika
 
Novinky
Přecházíme na nový web! (31. 03. 2014)
Od zítřka už není tento web aktualizován - máme nový ....
dělička
MUŠINKA (24. 03. 2014)
se konala o víkendu v našem DBCB - Kikina a Bobina se jí účastnily ...
dělička
Šneci měli bezva družinovku (22. 03. 2014)
na kterou pozvali kluky, kteří do ŠESTKY nechodí ....
dělička
14.-17.4.2006 Planina
14.-17.dubna 2006 - byli Tutíno, Brumla a Dazul (spolu s ŠESTKOU - Kikika, Bára, Irča, Budulínek) na Plešivecké planině.

(Brumla - 6.OS) Celý týden před odjezdem na Plešiveckou planinu jsem sledovala předpověd počasí. Jelikož nebyla nijak zvlášť optimistická, říkala jsem si jestli má vůbec cenu tam jet. Naštěstí jsem neuvěřila předpovědím odborníků a v pátek jsem si sbalila batoh. Počasí asi odradilo více lidí, takže nás jelo nakonec jenom 10. Ale aspoň jsme se mohli rozvalovat v autě :-)
Jak jsem naznačila už výše počasí nám vyšlo a zažili jsme krásné planinové počasí. Cesta uběhla docela rychle a asi kolem druhé ráno jsme ulehali do spacáků. Ráno nás probudilo sluníčko takže jsme si sbalili batohy, dali si buchty na snídani a vyrazili směrem k hraně. Dazul s Irčou jeli na kolech a my (což byli: Bára, Kikina, Mája, Budulínek, Hanýsek, Klamerka, Peťa a já) jsme šli pešky.
Večer jsme došli na naše tábořiště postavili stany a dali si véču :-). Pak jsme dlouho seděli u ohně a dál to už všeci znáte. V noci nás uspávaly kapky deště, které tloukly do stanu, na spaní to bylo příjemné, ale usínala jsem s nadějí, že to ráno snad přejde a ono přestalo :-).
Celou neděli jsme byli myslím u Akolyuku (Velké peňažnice) :-) ale nevím to přesně, poněvač jména těch všech závrtů a propastí co jsou na planině si nepamatuju a pletu :-). Tam jsem se opět po dlouhé době spustila do podzemní tmy a bylo to supr.
I když byla na planině převaha holek nevyhly jsme se pondělnímu šmigrůstu. Pak jsme si sbalili batohy a vyšli k autům. Dazul si chtěl skočit z hrany, takže jsme popojeli do vhodného místa kde by se to dalo uskutečnit. Dazul byl připraven ke skoku ale nějak nepřál vítr, takže se to moc nepovedlo. Ale měl tam nás :-) takže jsme mu z těch stromů a kamení pomohli a vyrazili směr Vsetín. Já a Mája jsme si sjeli Planinu dolů na kolech, je to dobrý šupec.
Cesta domů nám trvala déle, poněvadž byly svátky a policie na každém
kroku. Ale musím říct, že tam bylo krásně :-)

Více o této akci v ŠESTÁKU č.71  :-) 

 
 
 

Copyright © oldskauti.cz Všechna práva vyhrazena
Created by AVT design - tvorba webových stránek