staryweb-oldskauti.vlcata.eu

obrázek
Dnes je:
Kronika
 
Novinky
Přecházíme na nový web! (31. 03. 2014)
Od zítřka už není tento web aktualizován - máme nový ....
dělička
MUŠINKA (24. 03. 2014)
se konala o víkendu v našem DBCB - Kikina a Bobina se jí účastnily ...
dělička
Šneci měli bezva družinovku (22. 03. 2014)
na kterou pozvali kluky, kteří do ŠESTKY nechodí ....
dělička
21.-23.3.2014 - MUŠINKA - kurs pro hospodáře i členy revizních komisí

(Kikina) Zřejmě nějakým nedopatřením jsem byla na střediskové radě zvolena členem revizní komise a stejným nedopatřením jsem se pak ocitla i na kurzu pro hospodáře a ekonomy středisek - Mušince.

foto

(kliknutím na fotografii si můžeš prohlédnout dalších 16 fotografií z této akce)

Můj humanitní mozek, zaměřený zcela jiným směrem, se bohužel ani za téměř tři dny hustění vědomostí nedokázal zorientovat. Zarytě odmítal pracovat na výpočtech cestovních náhrad, ani malinko se nesnažil pochytit, jak sestavit rozpočet a kde shánět peníze na činnost. A ve chvíli, kdy se přednášející radostně ponořil do excelové tabulky o čtyřech tisících řádků, můj nebohý řídící orgán se rozhodl předstírat, že neexistuje. Trošku se pak chytil při večerní diskuzi s výchovným tématem, ale jakmile se ráno zazvonilo zvonečkem (což byl signál začátku další peněžní smrště), opět se smutným úsměvem vyklízel pole.

foto

Přesto tento víkend nepovažuju za ztracený. Potkala jsem se s lidmi, které jsem 15 let neviděla a dokonce jsme se i poznali. A taky mám všechna ta finanční moudra sepsaná na papíře, takže se utěšuju, že se ta moje hlava copatá nechá pěkně doma u kafíčka přesvědčit, a bude se snažit pochopit aspoň nepatrný zlomek…

foto

 
 
 

Copyright © oldskauti.cz Všechna práva vyhrazena
Created by AVT design - tvorba webových stránek