staryweb-oldskauti.vlcata.eu

obrázek
Dnes je:
Kronika
 
Novinky
Přecházíme na nový web! (31. 03. 2014)
Od zítřka už není tento web aktualizován - máme nový ....
dělička
MUŠINKA (24. 03. 2014)
se konala o víkendu v našem DBCB - Kikina a Bobina se jí účastnily ...
dělička
Šneci měli bezva družinovku (22. 03. 2014)
na kterou pozvali kluky, kteří do ŠESTKY nechodí ....
dělička
kronika
Činnost našeho klubu je pestrá - ostatně, můžeš se přesvědčit pohledem do této elektronické kroniky - nejsou tu sice zaznačeny úplně všechny akce, ale drtivá většina ano...
 
 
 
historické momenty vzniku 6.OS

22.prosince 2005 - Radek s Dazulem se domlouvají na vzniku samostatného OS seskupení mimo ŠESTKU. Tipují se osoby, které by se mohly oslovit (ty, které se v ŠESTCE v minulém roce neregistrovaly + "přestárlí" roveři). Ti, kteří jsou aktivní v oddíle záměrně neoslovujeme, abychom nebourali fungující systém.

31.prosince 2005 - Na silvestrovské Bařince už je jasné, že nás v OS klubu bude minimálně 6.

5.ledna 2006 - Při schůzce s vedením ŠESTKY oznámil Dazul, že se pokouší dát dohromady OS alternativu k stávajícímu oddílu.

8.ledna 2006 - Na střediskové radě oznámeno, že se pro rok 2006 bude na našem středisku registrovat další OS klub k stávajícím - 36.Portáši (+1.OS Tůlavé Papuče), 2.OS Blackbirds. Deklarováno, že se (podobně jako Tůlavé papuče, nebudeme vměšovat do záležitostí střediska a vzdáváme se hlasování ve věcech týkajících se dětských oddílů).

21.ledna 2006 - Oficiální Ustanovující schůzka (v rámci IX.Skautského plesu na vsetínském zámku). Je nás registrováno 9 - to na založení OS klubu stačí :-)

Většinu dalších podstatných momentů z naší činnosti už vyčteš v kronice - odkazy na jednotlivé akce od února 2006 doposud jsou v menu na levé straně této stránky.


 
 
 

Copyright © oldskauti.cz Všechna práva vyhrazena
Created by AVT design - tvorba webových stránek