staryweb-oldskauti.vlcata.eu

obrázek
Dnes je:
Kronika
 
Novinky
Přecházíme na nový web! (31. 03. 2014)
Od zítřka už není tento web aktualizován - máme nový ....
dělička
MUŠINKA (24. 03. 2014)
se konala o víkendu v našem DBCB - Kikina a Bobina se jí účastnily ...
dělička
Šneci měli bezva družinovku (22. 03. 2014)
na kterou pozvali kluky, kteří do ŠESTKY nechodí ....
dělička
11.5.2013 - Paintball pro Auxilium

(Kecka) Po velmi dlouhé době mě volá Radim, a já si říkám copak asik potřebuje :D Nakonec mi vysvětluje situaci a já souhlasím.

Když se ráno probouzím říkám si jestli to má vůbec cenu někam jezdit. Nakonec vyrážíme tři plus malá posila.

Když přijíždíme do Janové zjišťujeme že tu prší daleko víc než u nás. Po příjezdu nacházíme místo na paintball v altánu, který nám poskytne potřebné sucho před deštěm. Skládáme zbraně a plníme zásobníky kuličkama.

foto

(Kliknutím na tuto fotografii můžeš shlédnout dalších 9 fotek z této vydařené akce)

Hnedka dostávám od Zdenka a Ondry školení, že spadlá kulička na zem nesmí zpět do zásobníku zbraně, tak aspoň Nelča může popadané kuličky rozšlapávat :D

Děti se nám hrnou a kuličky jen mizí. Terče jsme měli dokonce tři. Radim nám vytvořili jakýsi terč s překližky, ale dobře posloužila i fotbalová branka. Další terč byl vyrobený od p. Mikulíkové, který byl z molitanu takže nám ty kuličky vždycky slupl :D

foto

Ogary necháváme tak a já s Nelčou jdeme prozkoumat program dnešní akce: "Všechno jde, i když jinak" pod záštitou Auxilia. Děti si zde mohly vyzkoušet nejrůznější aktivity. Pro ty nejmenší tu byl obří skákací hrad nebo malování obličejů. Pro starší osazenstvo tu byly tříkolky a různá vozítka, luk, bubny a náš paintball nebo florbal na vozíku. I když vydatně pršelo všichni se bavili i přes nepříznivé počasí.

foto

Jako tečku nakonec si Ondra se Zdenkem vyzkoušeli i živý terč. Obětním beránkem se stal Ondra a Zdenek střelcem. Všichni přežili a my jeli domů s dobrým pocitem, že jsme mohli aspoň trošku někomu zpříjemnit den paintballem.

 
 
 

Copyright © oldskauti.cz Všechna práva vyhrazena
Created by AVT design - tvorba webových stránek