staryweb-oldskauti.vlcata.eu

obrázek
Dnes je:
Kronika
 
Novinky
Přecházíme na nový web! (31. 03. 2014)
Od zítřka už není tento web aktualizován - máme nový ....
dělička
MUŠINKA (24. 03. 2014)
se konala o víkendu v našem DBCB - Kikina a Bobina se jí účastnily ...
dělička
Šneci měli bezva družinovku (22. 03. 2014)
na kterou pozvali kluky, kteří do ŠESTKY nechodí ....
dělička
26.1.2013 - K2 aneb jízda za Karla

foto

(Svišť)  Po zralé úvaze jsem se letos rozhodl podstoupit osobní – zimní-fyzicko-psychicko-vytrvalostní prověrku - K2. Byl jsem podle předpovědi připraven na špatný sníh i jeho malé množství jakož i mrazovětrné kruté pluty…..

A všechno bylo jinak: bezvětří , mráz cca -8 byl pohodový a dokonce dopoledne vylezlo sluníčko, takže byly i panoramatááá.

Taky hřebenovka byla, až na pár ledových sešupů, pěkně jetelná. Hned po „startu“ jsem měl poněkud problém dostat se do provozního tempa a v některých okamžicích se přiznám jsem si pohrával i s myšlenkou předčasného ukončení této tělovýchovné radovánky.

Nakonec však s množstvím ukrojených km se mé odhodlání dosáhnout cílové mety stávalo reálnějším.

Další velkou motivační vzpruhou pro mou, v té době už dosti opotřebovanou osobu, byla Dazulova informace na kontrolním bodě Pržno-kostel, že Irča vaří skvělý gulášek! A tak jsme přiložili pod kotel a vyrazili do závěrečných stoupacích km, abychom se spustili do cílové mety K2.

foto

Naši radost ze sportovního zážitku zkazila pouze zdrcující informace o výhře Karlova protivníka na post presidenta? Guláš byl přesto opravdu skvělý (pozn.autora) a i štamrdle valašských kapek obnovila ztrácející se životní funkce.

Pusť si i nesestříhané krátké video z letošní K2 >>>

 
 
 

Copyright © oldskauti.cz Všechna práva vyhrazena
Created by AVT design - tvorba webových stránek