staryweb-oldskauti.vlcata.eu

obrázek
Dnes je:
Kronika
 
Novinky
Přecházíme na nový web! (31. 03. 2014)
Od zítřka už není tento web aktualizován - máme nový ....
dělička
MUŠINKA (24. 03. 2014)
se konala o víkendu v našem DBCB - Kikina a Bobina se jí účastnily ...
dělička
Šneci měli bezva družinovku (22. 03. 2014)
na kterou pozvali kluky, kteří do ŠESTKY nechodí ....
dělička
31.12.2012 - Silvestr
(Murzílek) Jak shrnout měsíc prosinec a první dny v novém roce?

Rychlé, ale perfektní akce, treky spojené s potápěnímSetkání s přáteli a naplánování dalších treků a výprav. Na akci (Acores) jsem měl jet s někým jiným a někde jinde, ale odjel jsem úplně jinde a úplně s někým jiným. Prostě změna střídala změnu, ale nakonec se jelo. Což aspoň pro mě bylo hlavní.

foto

Acores, krásne treky a krásnější moře a potápění, pěkné termály sopečného původu, krásna džungle - prostě destinace stvořená pro aktivní odpočinek. Některé ostrovy jsou dokonce zařazeny svojim ekosystémem v UNESCO.

Bohužel se pobyt o 4 dny zkrátil, ale po návratu z Vídně ve 4 ráno, už mě čekalo milé překvapení, kde mě doma čekal Kemílek s Jery a svojími ratolestmi i Cvoček se svými 3 princeznami. Tím bych chtěl pogratulovat Pupanovi, kteří přijeli až z Prahy. Neviděl jsem je tak 20 let.

Po příjezdu mě překvapilo náledí. Málem jsem skončil v potoku. A tak jsme si v brzkých hodinách vyzkoušeli s Kemílkem nasadit řetezy.Spát nemělo cenu a tak jsme si sedli a vykládali u dobrého portského, dovezeného z Azorských ostrovů, až do rána. Ještě ráno jsme se dohodli na lyžovačku na Chopku.

Domluvili jsme se, že přijedou den před silvestrem. Ten se pak konal v parádním počtu v Černém.

V brzkých raních hodinách (večer jsme si zas měli co říct a tak spánek nebylo čas) vyčkáváme na Dazula a pak vyrážíme směr Chopok.

foto

Lyžovačka perfektní. Konec završíme koupáním v Kalamenoch - jako každý rok. Já tam rád zábloudím, když se pohybuji na Slovensku. Dám tam relax svému tělu.

Večer nás už čeká teplá dřevěnice a plno kamárádu, kteří přijeli s náma oslavit nový rok. K večeru dojíždí i někteří účastníci Salzy a Dušičkové akce. Je na co vzpomínat a plánovat. O půlnoci nový rok přivítáme všichni spolu. Ještě volám kamarádům na Dachstain a popřeji jim než jdou do jeskyně. Pak vypínám telefon a užívám si pohodu s přáteli.

Ráno vyrážíme na Kohůtku a pěšky po hřebenu si děláme procházku do Černého. Ještě na Kohůtce se rozdělíme na dvě skupiny. My a Kemílkovci :-D vyrážíme hned. Ještě na Kohůtce hodím pár slov s horskou, kde poznávám známeho Romana K. a vyrážíme. Viditelnost nádherná, jdou vidět Roháče. Po návratu do Černého si děláme česnečku na kterou, jsme dostali po cestě chuť. Než doráží druhá skupina, povídáme si a stále mám pocit, že je co si říct. S Kemílekem jsme se domluvili na další akci, které by se rád zůčastnil. Kolem 16 hod. přichází druhá skupina a začíná pomalu loučení.

foto

Ještě tentýž večer mě už volá kamarád a domlouvá a přemlouvá na únor až březen další trek - Afrika. Ach jo, Doufám, že to vyjde, jelikož nevím jak to udělat v práci a tohleto mě opravdu láká. Opravdu rok 365 dní je málo - to si říkám já, abych stihl aspoň polovinu toho co si naplánuji.

 
 
 

Copyright © oldskauti.cz Všechna práva vyhrazena
Created by AVT design - tvorba webových stránek