staryweb-oldskauti.vlcata.eu

obrázek
Dnes je:
Kronika
 
Novinky
Přecházíme na nový web! (31. 03. 2014)
Od zítřka už není tento web aktualizován - máme nový ....
dělička
MUŠINKA (24. 03. 2014)
se konala o víkendu v našem DBCB - Kikina a Bobina se jí účastnily ...
dělička
Šneci měli bezva družinovku (22. 03. 2014)
na kterou pozvali kluky, kteří do ŠESTKY nechodí ....
dělička
1.12.2012 - Velký úklid č.4 a inventura

(Dazul) Řekne-li se inventura, obratem mi v mysli vyskočí "zhodnocení". Tedy - zastavení se a "spočítání" reality. Je to dobré a správné. V porovnání s předchozí inventurou je pak možno pragmaticky vyčíslit plusy i mínusy.
Nebýt drobného Hanýskova "šťouchnutí", asi bych netrávil "zbytečný" den v DBCB počítáním stanových celt, pádel, prostěradel, hrníčků a zahradních stolů.

foto

(kliknutím na fotografii si prohlídni více fotek ...)

Věren své averzi k "dobrovolně povinnému", kterého jsem si v mládí užíval přehršel, vyhlásil jsem akci pouze na našich www a poslal několika blízkým mail. Zbytek jsem nechal na Fialce, jako vůdkyni ŠESTKY.

Ač byl pro ŠESTKU sraz v DBCB na 9:00, odkódovával jsem před osmou. Potřeboval jsem odzkoušet, zda funguje spolehlivě pc na kterém jsem chtěl psát výsledky fyzické inventury a hlavně to, zda budu moci tisknout inventurní seznam. Byl jsem rád, že jsem si nechal dostatečnou časovou rezervu - využil jsem ji do poslední sekundy:-)

Kolem 8:15 dorazil Miky, stará škola. Nevídáváme se až tak často jak bych si přál, ale mám pocit, že si rozumíme. Rozumíme si proto, že si nemusíme nic vysvětlovat. Krevní skupina je krevní skupina :-)

Miky se rozvyprávěl o své letošní velké akci "Miky jede 1000 mil". Trošku jsem mu ten zážitek záviděl. A nahlédnutí do zákulisí toho, jak si 90% účastníků představuje třeba přespání na drsném závodě, bylo poučné. Výkon Mikiho je o to cennější, že skutečně spal venku i když prvních několik dnů lilo jako z konve.

Protože jsem tuto akci spískal, musel jsem si ji i sníst Připouštěl jsem vysokou účast, nedoufal v ní, připravil se na to že se musím spolehnout hlavně na sebe a proto jsem byl nakonec spíše příjemně překvapen.

foto

Statisticky se na inventuře a úklidu protáhlo 57% členů 6.OS, tedy několikanásobně více než členů ŠESTKY Ač se mi to zdálo málo pravděpodobné, inventuru jsme společnými silami zvládli, Pípa odstranil závadu na síti tak, že síťová tiskárna tiskne, Miky, Murzílek a Fialka spočítali vše co v DBCB existuje, Bobina s dětma provětrala nafukovací matrace, Ferda a Zdendáš uložili hromadu tyčí na týpí .... Ale nejvíc se nazametala a nautírala Fialka.

Když jsme kolem 16:00 odcházeli ze srubu, měl jsem pocit, že jsem zaslouženě unaven.

 
 
 

Copyright © oldskauti.cz Všechna práva vyhrazena
Created by AVT design - tvorba webových stránek