staryweb-oldskauti.vlcata.eu

obrázek
Dnes je:
Kronika
 
Novinky
Přecházíme na nový web! (31. 03. 2014)
Od zítřka už není tento web aktualizován - máme nový ....
dělička
MUŠINKA (24. 03. 2014)
se konala o víkendu v našem DBCB - Kikina a Bobina se jí účastnily ...
dělička
Šneci měli bezva družinovku (22. 03. 2014)
na kterou pozvali kluky, kteří do ŠESTKY nechodí ....
dělička
16.listopadu 2012 - Mladá vína u Tůlavých papučí

(Dazul) "Ochutnávka mladých vín" je tradiční akcí vsetínského OS klubu Tůlavé papuče. Je mi ctí, že Papuče zvou i nás :-) Protože to je jedinečná příležitost jak se potkat s lidmi, se kterými se během roku moc nepotkám, na "Mladá vína" se těším. Letos byla Irča na školení a tak jsem vyrazil k Romanovi s Aničkou sám.

Každý účastník této akce ví, že je slušností přinést vybranou láhev svatomartinského vína nebo beaujolais. Já letos nesl svatomartinské z vinařství Žůrek - Muškát moravský. Po příchodu k Pavlicům, dal Roman láhev "na výstavku" - vedle vína od Pajtáša. Až dorazí ostatní, bude to vypadat jako ve vinotéce :-)

foto

Protože bylo avizováno, že se promítne film z letošní týdenní plavby po polské Wda, přinesl jsem 4 DVD v obalu, který ještě nestačil z tiskárny vychladnout. DVD jsem vypaloval těsně před tím, než mne moje taxi (Pája) odvezlo na Vsetín. Film jsme si sice už promítali, ale bylo v něm několik střihačských chyb, takže jsem měl motivaci jej opravovit a o pár minut natáhnout :-)

foto

V předvečer státního svátku se nás sešlo méně než obvykle (Anička, Roman, Pajtáš, Liba, Daloš, Klamerka, Vítek, Hanýsek, Murzílek, Zdeněk K. a já), ale po té co se konverzace rozběhla, jsem přestal vnímat čas. Než jsme doochutnávali poslední láhev, byla skoro půlnoc.

Každý z přítomných je momentáně v dění pro vsetínský skauting angažován jinak a proto závěry z témat, které se spontálně debatovaly nebyly jednohlasné. Přes "černobílé vzpomínky" byly pro mne "debatní příspěvky" inspirativní :-) A to podotýkám, že se probralo velmi široké spektrum témat. Od Bohumínského usnesení, přes motivaci dělat nezištně něco pro osttaní až po stav vsetínských vlčat a světlušek.

Moje taxi spolehlivě zafungovalo i na zpáteční cestu, takže jsem chvíli po jedné hodině ranní mohl spokojeně usínat ve své postýlce.

 

 

 

 
 
 

Copyright © oldskauti.cz Všechna práva vyhrazena
Created by AVT design - tvorba webových stránek