staryweb-oldskauti.vlcata.eu

obrázek
Dnes je:
Kronika
 
Novinky
Přecházíme na nový web! (31. 03. 2014)
Od zítřka už není tento web aktualizován - máme nový ....
dělička
MUŠINKA (24. 03. 2014)
se konala o víkendu v našem DBCB - Kikina a Bobina se jí účastnily ...
dělička
Šneci měli bezva družinovku (22. 03. 2014)
na kterou pozvali kluky, kteří do ŠESTKY nechodí ....
dělička
HELP 2011

(Klíště) Při nástupu do nové práce jsem si nebyla jistá jestli letošní HELP stihnu, ale naštěstí jsem stihla a dokonce hned od začátku.

V pátek vjíždím k Březinám a spousta známých tváří, které někam spěchají, dořešují různé věci na poslední chvíli…  A to mi připomíná, že Miris mě ještě neposlal diplomy a kruciš :-(.

foto

(klikni na fotku a prohlédni si více fotografií z HELP 2011)

Je 22:00 a tři auta odváží zraněné k vraku – jedu já a má Černá Perla, Murzílek a Fialka. Po vyložení to s Murzílkem ještě jednou otáčíme, zraněných bylo letos požehnaně.
Murzílek se domlouvá s Fantou, kdy bude nejlepší pustit dýmovnice a tak se chci přifařit a udělat pár fotek…. Dýmovnice byla odpálena a hned poté jsme byli nuceni přikrčit se u křáku, bo už se tam potulovali dva hráči. Murzílek po asi dvou skocích skolil jednoho a Zdenda se pustil za dalším. No a já s Poníkem sme vyčkávali :-) Dopaden byl jen jeden.

foto

Nicméně jsme museli ještě dostat zbytek nějakých drátů k vraku ať se netaháme s igelitkou. Murzílka nenapadlo nic lepšího než vyslat k vraku mě (je vidět, že mě ještě nezná :-) ). Vrazil mi do ruk igelitku s jeho čelovkou a se slovy "sejdeme se na druhé straně" mě nechal stát v lese. Čelovka úplně na nic, bo nevím, kde se zapíná… Nicméně jdu, jdu, jdu.. Už se zastavuju, protože se mi zdá, že takovou štreku to k vraku nebylo… A tu slyším "tss, tsss". No co by jste asi odpověděli na tsss? Ještě k tomu, když nevíte esi na vás netssská nějaký hráč :-) Byl to Murzílek s Keckou, oba pusu od ucha k uchu. Murzílek: "No uvědomil jsem si hned jak ses ztratila ve tmě, že to nebyl asi dobrý nápad“ 

Pak už jsme fungovali až do soboty bez jakýchkoliv větších problému. Ztratil se nám už jen Zdenda a Poník :-)

Ke konci hry už hráči měli poněkud pasivní postavení ke hře a čekali jen na pátou, kdy si budou moct odnést BETY s klidem.

foto

Největší dojem na mě udělali Brňáci, kteří i mimo soutěž, měli až do konce perfektní nasazení. Klobouk dolů. Musím taky pochválit holky v Březinách, které udělali výborné jídlo a zázemí – děkujem.

Ještě ten večer se promítaly fotky z letošního HELPU a po nich film u kterého už snad všichni usnuli.

V neděli se daly Březiny dohromady a každý se rozjel do svých domovů.

Nepojedem taky někdy na nějakou bojovku?

 
 
 

Copyright © oldskauti.cz Všechna práva vyhrazena
Created by AVT design - tvorba webových stránek