staryweb-oldskauti.vlcata.eu

obrázek
Dnes je:
Kronika
 
Novinky
Přecházíme na nový web! (31. 03. 2014)
Od zítřka už není tento web aktualizován - máme nový ....
dělička
MUŠINKA (24. 03. 2014)
se konala o víkendu v našem DBCB - Kikina a Bobina se jí účastnily ...
dělička
Šneci měli bezva družinovku (22. 03. 2014)
na kterou pozvali kluky, kteří do ŠESTKY nechodí ....
dělička
2.4.2011 - Sázení stromků a velký úklid v Dětském bezbariérovém centru

(Dazul) Akci naplánovala Fialka v rámci aktivit ŠESTKY a dohody, že cca 4x ročně oddíl pomůže při velkém úklidu v DBCB. První velký úklid jsme provedli po převzetí Dětského bezbariérového centra Březiny v lednu.


Dnes jsme mimo úklidu ve srubu měli v plánu ještě vyklidit a přeorganizovat uskladnění materiálu v kůlně (řádila tam přes zimu kuna). Ale protože je duben vhodný pro sázení stromků, naplánovali jsme i osazení svahu živým plotem z habrů, buků, trnek a jedlí.


Stromky nám dodali Horák a synové, Okrasné školky s.r.o.  - moc děkujeme za rychlost, vstřícnost a pomoc :-)

V plánu jsme sice měli ještě přístřešek na uskladnění podsad, ale protože se ještě nepodařilo srovnat louku u kolně, práce jsme ani nezapočali. Tedy, nepočítám-li prozatimní uskladnění podsad mimo kolňu.


Nesešlo se nás mnoho - Fialka, Čikita, Tom, Ferda, Beruška, Kája, Zdendáš, Pája, Pípa s Bobinou a dětma, Irča a já. Navštívil nás i Hanýsek, který přijel fyzicky zkontrolovat oddílový inventář v rámci střediskové inventury.  


Fialka s Čikitou uklízely srub, Zdendáš s Tomem a Ferdou vyklízeli kůlnu, Irča s Kájou, Beruškou a Pípou sadili stromky, Pája dělal na inventuře a já hlavně řezal motorovou pilou dřevo. 

Ač nás dnes nemakalo moc, podařilo se nám zvládnout přece jen hodně práce - všimne si toho každý, kdo to v DBCB zná :-)

Za sebe moc děkuju každému, kdo dnes přiložil v DBCB ruku ke společnému dílu. Ty stromky s velkou pravděpodobností přežijí většinu těch, kteří je dnes sázeli ...

 
 
 

Copyright © oldskauti.cz Všechna práva vyhrazena
Created by AVT design - tvorba webových stránek