staryweb-oldskauti.vlcata.eu

obrázek
Dnes je:
Kronika
 
Novinky
Přecházíme na nový web! (31. 03. 2014)
Od zítřka už není tento web aktualizován - máme nový ....
dělička
MUŠINKA (24. 03. 2014)
se konala o víkendu v našem DBCB - Kikina a Bobina se jí účastnily ...
dělička
Šneci měli bezva družinovku (22. 03. 2014)
na kterou pozvali kluky, kteří do ŠESTKY nechodí ....
dělička
23.12.2010 - Vánoční vzpomínání

(Klíště) Je 23.12.2010 v práci fofry, lidi nervózní a všichni někam spěchají. Dnes i já spěchám....Jakmile sednu do vlaku,všechen stres opadává a já se začínám těšit na večer. Uvidím lidi, které jsem tak dlouho neviděla, kdo ví kolik jich příjde....


Fijalka nachystala stoly s fotkama a Dita nějaké dobroty, Sůsed zatopil v krbu...atmosféra dokonalá. Tolik se toho změnilo. Sedíme, popíjíme svařák, díváme se na fotky a vykládáme spoustu zážitků z výprav, táborů, oddílovek......kdo ví jestli bych všechny ty lidi znala nebýt skautu...

Mrzí mě, že někteří lidi ač mohli nepřišli, ale snad se s nima uvidím při jiné akci, třeba na táboře :-D Padá na mě únava tak se loučím a mám při odchodu takový zvláštní pocit....bylo to s váma faj.


 

(Fialka) Shrnula bych to asi tak, je krásné potakat se „starými známými“ před Vánocemi. A ne jen tehdy. Člověk zavzpomíná, popřemýšlí nad tím, jak to bylo dřív a nechápe, jak některé akce mohl vůbec dát. U starých videí a fotek pomalu slza ukápne a všechno se vybaví nanovo. Samozřejmě zkonstatujeme, jak na tom kdo teď, kdo už je ženatý nebo vdaná, kdo už má dítě nebo kde právě studuje nebo pracuje. A letošní vzpomínání vypadalo právě takhle, podle mě. Pokud se nemýlím, potkalo se nás tam tak 15, což je docela dost. Něco jsme pojedli, popili a mezitím aktivně konverzovali, jak to má být. Byla jsem strašně ráda, že jsem se všema, co tam byli potkala.

 

 

(Fanta) Susedka mi volala, že nestíhá a že to mám ze začátku vzíť za ňu. Tak jsem to za ni vzal! Dofičel sem do klubovny a ještě tam probíhaly oddílové Vánoce, tak jsme s RS rozdávali dárečky, hodnotili scénky a tak. Každý jsme si mohli ještě udělat svůj vlastní koktejl.

Oddilové Vánoce už pomaly končily a pomalu mělo začít Vzpomínání pro pamětníky. Taký divný název, že? Já a pamětník? Kdo toto vymyslel...

No co už, říkal jsem si, že by bylo móc fajn, kdyby hořel v krbu ohýnek, tak jsme sebrali Denyho s Kájou a jeli k Ferdom dom pro dřevo. Samozřejmě se nic neobešlo bez kolize a při odebírání dřeva Pájovi spadla celá strana dřeva!! Tak jsme to zase zpátky poskládali a rači mazali pryč, bo Ferdova mamka se zdála být mírně nazlobená.

Oheň tedy hoří, Pája ladí datáč a cérky v kuchyňce chystajů nějaké ovoce a čaj ke stolu. Jako první host přišel sám pan nový starosta Vojta a v závěsu pak dorazil Miris, Tucek, Kikina a dokonce i sama velká pořadatelka se zadním náhonem na pólu :-)

Videjko běželo, ohník hořel, vzpomínky se vybavovaly a o historky na našich akciach nebylo nouze !! Nálada prfektní, pil se i svařák a likér vaječný ... A po pár hodinkách se zase všichni začali odebírat do svých domovů. Ale zrovna mně nanapadá, co říct závěrem ... Takže - závěr.

 
 
 

Copyright © oldskauti.cz Všechna práva vyhrazena
Created by AVT design - tvorba webových stránek