staryweb-oldskauti.vlcata.eu

obrázek
Dnes je:
Kronika
 
Novinky
Přecházíme na nový web! (31. 03. 2014)
Od zítřka už není tento web aktualizován - máme nový ....
dělička
MUŠINKA (24. 03. 2014)
se konala o víkendu v našem DBCB - Kikina a Bobina se jí účastnily ...
dělička
Šneci měli bezva družinovku (22. 03. 2014)
na kterou pozvali kluky, kteří do ŠESTKY nechodí ....
dělička
15.10.2010 - Oslava narození Vítka

(Dazul) Když jsem před třemi dny telefonicky mluvil s Klamerkou a jako první jsem ji položil otázku "Už rodíš?", byla to spíše řečnická otázka. Ale dnes, přesně v 15:12 mi dorazil mail od Hanýska: "Přátelé, s velkou radostí vám můžu oznámit, že se dnes v 10:20 narodil náš syn Víťa a on i maminka jsou v pořádku. Vítek váží 3,3kg a doufám, že bude dělat čest významu svého jména :). Dnes od 19:30 mám v úmyslu řádně připít na jeho zdraví a budu velmi rád, pokud mi budete dělat společnost :))). Pokud vám tedy nebudou vadit ještě trochu bojové podmínky, které u nás doma jsou..." Irča je ještě ve škole a tak ji jen provolávám - určitě se ozve. A taky že ano. Asi za tři čtvrtě hodinky volá zpět a já ji mohu oznámit tuto šťastnou zprávu. Samozřejmě to dnes za Hanýskem pojedeme oslavit :-)


Na Vsetín nás veze náš Pája - čerstvý držitel řidičského průkazu. Organizuje sice v DBCB velkou LANPÁRTY s asi dvaceti účastníky, ale poměrně ochotně nás veze i s Pípou k Hanýskovi a potvrzuje, že až mu zavoláme, zajede pro nás zpět. Konečně si můžeme s Irčou oba zavdat dobrého vína :-)

U Hanýska už byli usazení JItmelka s Noriem a Pajtáš. Po nás dorazil ještě Hanýskův brácha Koli a na skok se stavil Roman s Aničkou. Zkolaudovali jsme Hanýskovy úpravy v obou bytech - především novou kuchyňskou linku. Všichni jsme Hanýskovi blahopřáli, ale hlavně jsme decentně, ale poctivě připíjeli na zdraví Vítka a Klamerky. Mimo to jsem si opět mohl moc hezky popovídat se všemi, které jsem už dlouho neviděl.


Hanýsek pořídil na Vítkovo narození úžasnou láhev Rulandského bílého, ročník 2007. To byl somelitérský zlatý hřeb večera - o několik tříd lepší než naše nejlepší víno Muškát moravský 2009.

Loučili jsme se po půlnoci, kdy dorazil náš taxík "Pája". Samozřejmě, že jsem nemohl nevzpomenout na to, jak jsme s některými účastníky dnešní akce, před osmnácti lety oslavovali jeho narození - na ubytovně v garsonce, 300 metrů od místa dnešní oslavy :-)

 
 
 

Copyright © oldskauti.cz Všechna práva vyhrazena
Created by AVT design - tvorba webových stránek