staryweb-oldskauti.vlcata.eu

obrázek
Dnes je:
O nás
 
Novinky
Přecházíme na nový web! (31. 03. 2014)
Od zítřka už není tento web aktualizován - máme nový ....
dělička
MUŠINKA (24. 03. 2014)
se konala o víkendu v našem DBCB - Kikina a Bobina se jí účastnily ...
dělička
Šneci měli bezva družinovku (22. 03. 2014)
na kterou pozvali kluky, kteří do ŠESTKY nechodí ....
dělička
historické fotookénka

(Dazul, 10.8.2010) Našel jsem krabici starých negativů. Ten nejstarší dochovaný na který jsem zatím narazil je z jara roku 1982. Už dávno nemám doma zvětšovák, tank na vyvolávání filmů ani misky na vývojku a ustalovač. Ale pořídili jsme si společně s Hanýskem profesionální scaner na filmy a diapozitivy, takže jsem se rozhodl postupně a pomalu všechny dochované filmy digitalizovat.

Očekávám, že v krabici naleznu i filmy z počátků kateřinického 6.koedukovaného oddílu Junáka. Postupně zde budu zpřístupňovat nejstarší "historické" fotografie. Většina bývalých, stávajících i budoucích členů našeho oldskautského klubu byla, je a pravděpodobně i bude právě z ŠESTKY. Určitě každý z nich rád zavzpomíná. Třeba to bude i impulsem, abychom se potkali :-)

Ke každému fotookénku je zřízena speciální Návštěvní kniha - zde můžeš zanechat vzkaz, komentář, doplnit či opravit nepřesné informace, ...

Bohatý videoarchiv ŠESTKY (a později i OLDSKAUTŮ) od 8.5.1997 je k dispozici i tobě  >>>

Pro všechny "pamětníky" i zvědavce je zde jako ochutnávka přiloženo prvních 9 stran z kroniky ŠESTKY - v barvě i relativně dobré kvalitě.

 
 
 

Copyright © oldskauti.cz Všechna práva vyhrazena
Created by AVT design - tvorba webových stránek