staryweb-oldskauti.vlcata.eu

obrázek
Dnes je:
Kronika
 
Novinky
Přecházíme na nový web! (31. 03. 2014)
Od zítřka už není tento web aktualizován - máme nový ....
dělička
MUŠINKA (24. 03. 2014)
se konala o víkendu v našem DBCB - Kikina a Bobina se jí účastnily ...
dělička
Šneci měli bezva družinovku (22. 03. 2014)
na kterou pozvali kluky, kteří do ŠESTKY nechodí ....
dělička
18.-23.července 2010 - tábor z pohledu Oldskautky

(Klíště) K vůli nedostatku dovolené jsem si měla vybrať jestli pojedu na první nebo až druhů půlku tábora. Po zkušenostech z předešlých táborů, kdy jsem se po první půlce tábora lůčila a odjížděla, jsem zvolila druhů půlku, protože pak se lůčíja všichni a ne enom já.
Po Hradním bálu balím batoh a nasedám na vlak, je to parádní pocit mět zas po dlůhé době bágl na zádoch a celý volný týden před sebů.
Na táboře je pár dětí, které vůbec neznám, ale první z nich ke mě běží se slovy : "Ty si Klíště? Víš on mě Dazul říkal, že su stejná jak ty, když si byla malᨠAsi chudina nevěděla, jak sem vypadala a co sem jako malá tropila :-)
Mile mě překvapil vybavený stan, rošty, polička (s kterou mám každý rok problémy) a luxusní Sůsedova postel.


Dny ubíhaly tak rychle až to pěkné nebylo. Sauny, které byly snad nejlepší za poslední 3 roky. Asi tím místem a šutrama, protože tak sme sa eště niky nezapotily :-)
Teplá voda ve várnici, kterů Denda nechávala pořád puštěnů. Učitelka břišních tanců díky, které sme sa naučily pár ladných pohybů. Dva přepady, které i přes malé chybičky dopadly vždycky dobře a přepadníky sme dopadli. Kopání odvodňovacích járků, které sa dělaly předposlední noc, za svitu baterky, která svítila jen za vynaloženého točícího Zubova úsilí a mnohem, mnohem víc věcí.


Jo a taky pro všechny účastníky tábora -  oddíl pořídíl za ušetřené penízky aku vrtačku, takže jestli někdo bude chtít půčit stačí napsat Denisovi, který obdržel finanční obnos, šrubovák a má to jako doživotní brigádu :-) Záruka je 3 roky.
Vzkaz pro Janinu a Barču: Musela sem to po sobě opravovat, abych tam neměla spisovnů češtinu tak důfám, že si to aspoň přečtete :-)

Bylo mě s Váma  krásně, tak příští rok tramtadadá ...


 
 
 

Copyright © oldskauti.cz Všechna práva vyhrazena
Created by AVT design - tvorba webových stránek